ویژگی هایی که ایرانی طرح را متمایز می کند چیست؟

زیبایی و سادگی

زیبایی و سادگی وب سایت

ساده‌گرایی یا مینیمالیسم یکی از مکاتب هنری است که بعد از جنگ جهانی دوم شکل گرفت. در این مکتب اساس کار بر سادگی و خلاصه بودن طرح، رنگ و اجزا استوار است. مینیمالیسم بر تمام رشته های هنری تاثیر گذاشت

و طراحی وب نیز از این گرایش بی بهره نمانده است و یکی از سبک های محبوب کاربران به شمار می‌آید. سادگی و بی‌آلایشی از جمله خصوصیات مینیمالیسم است که در محیطی خالی از پیچیدگی، عناصر اصلی را در دسترس شما می گذارد، کاربر به راحتی به آنچه می خواهد می رسد و همه چیز در محیطی ساده در دسترس است.

برای طراحی یک سایت مینیمال روش‌های گوناگونی وجود دارد اما مهم‌ترین عامل در آن، ایجاد فضایی متعادل و ساده است؛ به دور از هر گونه تزئین و با استفاده از کم‌ترین المان‌ها. یکی از مشخصه‌های کلیدی در آثار مینیمال استفاده از فضای سفید است که این فضا گاهی ۷۰ تا ۸۰ درصد از کار را می‌گیرد تا قسمت‌های اصلی کار بیشتر به چشم بیایند. این کار باعث سکون و آرامش بیشتر می‌شود و سادگی کار را حفظ می‌کند.

طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای وب سایت

با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است، اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط و همچنين ارائه خدمات مي باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد.شما مي توانيد با توجه به هدفي که در ذهن خود داريد وب سايتي را طراحي کرده و جهت تحقق اهداف خود گامي متفاوت برداريد. داشتن یک سایت حرفه ای مي تواند باعث رونق کسب و کار هر شخص يا شرکتي شود. وب سايت ها نقش بسيار مهمي در جذب مشتري دارند. اینترنت یک بازار مجازی است که شما نیزبا طراحی سایت حرفه ای سهمی در آن داشته باشید.

چرا طراحی سایت حرفه ای؟ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد.در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد

طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایتتان معنا پیدا خواهد کرد. یک سایت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن سایت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از الزامات یک سایت حرفه ای است.

انعطاف پذیری

طراحی منعطف وب سایت

طراحی این گونه از سایت ها روش جدیدی از طراحی می باشد که با نام های متفاوتی در دنیای وب همراه است.ممکن است شما طراحی سایت واکنش گرا را با عنوان هایی همچون طراحی سایت واکنش پذیر، سایت پاسخگو، وب سایت پذیرا ویا طراحی سایت تطبیقی شنیده باشید.این اصطلاح "واکنش پذیر" شرایطی را در دنیای وب بوجود آورده است تا طراحان وب سایت ، سایتی را طراحی و پیاده سازی کنند که بر روی تمامی صفحه های نمایش در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تفسیر و نمایش باشند.

در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل، یک طراحی و برنامه نویسی مجزا انجام می‌دادند. در این نوع طراحی، سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر (User Agent) تشخیص می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت یا محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می‌داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود

اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان Responsive Web Design مشهور است، ساختار لایه‌های سایت به صورت شناور طراحی می‌شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه، CSS مربوطه بار گزاری می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و ... در ابعاد مختلف می‌شود.

سرعت بالا

طراحی سایت با سرعت بالا

“سرعت در طراحی وب سایت در عصر حاضر بیش از هر عاملی در موفقیت سایت نقش دارد. در سال ۲۰۱۶، بازدیدکنندگان انتظارسر زدن به وب هایی را دارند که با سرعت بالایی در اختیار آنها قرار بگیرد چنانچه سایت شما قادر به تأمین خواسته آنها نباشد بلافاصله به سایت دیگری مراجعه خواهند کرد! این مسئله ای است که امروز با آن مواجه هستیم حرکت به سمت سایت های سریع و سریعتر.

طراحانی که مداوم سرعت وب سایت خود را از نظر جلب رضایت مشتری کنترل می کنند نسبت به رقبا موفقیت بیشتری نصیب خود می کنند. بنابراین سوالی که مطرح خواهد شد این است که چه سرعتی برای وب سایت مطلوب است و مقدار عددی آن چه میزان است؟

به دیتاها توجه کنید، مطالعات متعددی نشان می دهند که: ۴۷% کاربران انتطار دارند که در حد دو ثانیه یا کمتر سایت مورد نظر لود شود. خریداران اینترنتی تمایل دارند به وب سایت هایی سر بزنند که لود آن بیش از ۲ ثانیه زمان نبرد، با اینحال هدفی را که گوگل دنبال می کند این زمان را به کمتر از نیم ثانیه می رساند. ۵۷% کاربرانی که از طریق موبایل سایت ها را بازدید می کنند چنانچه زمان لود سایت به بیش از ۳ ثانیه به طول بیانجامد از آن منصرف می شوند.واضح است که رضایت مشتری با سرعت ارتباط مستقیم د

راه های ارتباطی


آدرس شرکت : آذربایجان شرقی ، آذرشهر ، خیابان امام ،  روبروی بانک مسکن و مخابرات ، مجتمع تجاری پور آذر ، طبقه فوقانی ، واحد 89 ، شرکت ایرانی طرح 

شماره های تماس جهت هماهنگی :

واحد پشتیبانی و مشاوره: 34596101-041

پیام کوتاه ایرانی طرح: 1000.2000.3000.40