ایرانی طرح چه امکاناتی را برای وب سایت مدرسه در نظر می گیرد؟

نویسنده: مدیر بخش طراحی سایت - در تاریخ: 1395/04/20 - دسته: طراحی وب سایت


وب سایت مدرسه

امروزه بخشی که به خوبی نتوانسته است از تکنولوژی فناوری اطلاعات در بخش وب سایت بهره مطلوبی را ببرد مدارس دولتی و حتی خصوصی یا غیر انتفایی میباشد. در صورتی که چنانچه مدیر مدرسه مربوطه مزایای داشتن یک وب سایت را برای مدرسه خود بداند شاید با صرف هزینه چند برابری دوست داشته باشد چنین وب سایتی را داشته باشد. امروزه مدارس از ارسال اس ام اس به خوبی بهره میبرند و این مطلب میتواند در سطح گسترده تر با طراحی وب سایت گره بخورد.

به عنوان مثال ساده ترین بخشی که میتوانیم در چنین وب سایت هایی داشته باشیم ارتباط والدین با کادر پرسنلی مدرسه مربوطه میباشد مانند اعلام نمره ها به صورت آنلاین و برنامه ریزی درسی و یا گرفتن کمک های مردمی به صورت آنلاین.در سطح گسترده تر میتوانیم با برگزاری ویدئو کنفرانس به صورت آنلاین والدین را در روند اداره نمودن مدرسه و مسائل دیگر قرار دهیم.

همچنین با داشتن یک وب سایت مدرسه خوب میتوانید که فارغ التحصیلان خود را به بازدید از وب سایت مدرسه سابق خودشان تشویق کنید که آنها میتوانند آنجا نظرات خود را با دانش آموزان بیان کنند، مقالات خود را آنجا به اشتراک گذارند مشکلات دانش آموزان را بشنوند و برای حل آنها کاری انجام دهند.علاوه بر همه ی این موارد داشتن وب سایت برای یک مدرسه میتواند یک ایده و جنبه ی تجاری تلقی گردد. زیرا شما با به نمایش گذاشتن اهداف، امکانات، آرمان ها و توانایی های مدرسه ی خود میتوانید والدین یا حتی دانش آموزان بیشتری را ترغیب کنید که در مدرسه ی شما نام نویسی کنند و یا به اصطلاح با این روش جذب سرمایه ی بیشتری خواهید داشت.

برخی از امکانات سایت های مدرسه :

طراحی صفحه وب ایجاد صفحه تماس با ما در جهت رفاه حال ارتباط والدین دانش آموزان با مدیر و پرسنل مدرسه

طراحی صفحه وب اعلام آنلاین نمرات دانش آموزان

طراحی صفحه وب قرار دادن فایلهای تمرینی هر درس و کلاس به صورت طبقه بندی شده

طراحی صفحه وب بخش دعوت به همکاری

طراحی صفحه وب گالری تصویر

طراحی صفحه وب اعلام نتایج جشنواره ها و برنامه کاری مدرسه به صورت آنلاین

طراحی صفحه وب ثبت نام دانش آموزان به صورت آنلاین

طراحی صفحه وب گرفتن کمک های مردمی به صورت آنلاین

طراحی صفحه وب قرار دادن جزوات آموزشی و کتابهای کمک آموزشی به صورت آنلاین

طراحی صفحه وب بخش گفتگوی آنلاین

طراحی صفحه وب بخش تالار گفتگو

طراحی صفحه وب سنجش و ارزیابی تحصیلی

فرم ارسال انتقادات و پیشنهادات

طراحی صفحه وب کتابخانه دیجیتال

رویای خود را به تحقق برسانید!

طراحی یک سایت که در عین سادگی ، خلاقیت و زیبایی داشته باشد باعث جذب مشتری و حفظ آن خواهد شد . این موضوع در دنیای اینترنت یک مورد حائز اهمیت است. که ایرانی طرح می تواند با طراحی سایت شما باعث پیشی گرفتن شما از دیگر رقیبانتان شده و شما را به رویایتان برساند.

قیمت طراحی پایه 2.000.000 تومان

حداکثر قیمت طراحی 20.000.000 تومان

راه های ارتباطی


آدرس شرکت : آذربایجان شرقی ، آذرشهر ، خیابان امام ،  روبروی بانک مسکن و مخابرات ، مجتمع تجاری پور آذر ، طبقه فوقانی ، واحد 89 ، شرکت ایرانی طرح 

شماره های تماس جهت هماهنگی :

واحد پشتیبانی و مشاوره: 34596101-041

پیام کوتاه ایرانی طرح: 1000.2000.3000.40