از طریق ایرانی طرح می توانید کسب درآمد نمایید.

به ازای هر کاربری که از طریق وب سایت شما ، ایرانی طرح را بازدید و خرید نماید, ۱۰ درصد از هر خرید به حساب شما افزوده می شود . این مژده را به شما می دهیم حتی اگر کاربر در همان لحظه اقدام به خرید ننماید و در روزهای آتی مستقیما وارد سایت ما شده و از ایرانی طرح خرید نماید ,پورسانت شما محفوظ خواهد ماند. همچنین آن کاربر در زیرمجموعه شما قرار گرفته است و از تمام خریدهای بعدی هم پورسانت دریافت می کنید .

با همکاری در ایرانی طرح درآمد دایمی خواهید داشت !!!

ایرانی طرح یکی از معدود سیستم های بازاریابی است که نه تنها برای عضویت , حتی برای تمدید سرویسها هم پورسانت پرداخت می کند . مشتری که توسط شما در ایرانی طرح عضو شده باشد , تا مادامی که به ایرانی طرح هزینه پرداخت کند و سرویسش را تمدید کند , ۱۰% از کل پرداختی های آن مشتری بحساب شما واریز می شود .

دریافت پورسانت بیشتر

درصورتی که بخواهید روی فروش پورسانت بیشتری دریافت کنید , این مقدار تا ۲۰% قابل افزایش است . در این صورت پورسانت تمدید سرویسها از کاربری شما غیرفعال و ۲۰% بابت فروش دریافت خواهید کرد. درصورتی که این شرایط موردنظر شما بود , می توانید بعد از فعالسازی بازاریابی موضوع را با واحد فروش در میان بگذارید تا پورسانت تمدید را برای شما غیرفعال و سود فروش را به ۲۰% برای شما تغییر بدهند .

توجه کنید که اگر مشتری توسط شما سرویس یکساله تهیه نمود می بایست برای درخواست وجه هفت روز صبر نمایید تا ایرانی طرح گارانتی محصول را تضمین نماید.لذا از پرداخت وجه مورد نظر شما قبل از هفت روز معذوریم و هیچ درخواستی قابل قبول نمی باشد.

پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا در ایرانی طرح عضو و بخش بازاریابی خودرا فعال نمایید.

                                              

راه های ارتباطی


آدرس شرکت : آذربایجان شرقی ، آذرشهر ، خیابان امام ،  روبروی بانک مسکن و مخابرات ، مجتمع تجاری پور آذر ، طبقه فوقانی ، واحد 89 ، شرکت ایرانی طرح 

شماره های تماس جهت هماهنگی :

واحد پشتیبانی و مشاوره: 34596101-041

پیام کوتاه ایرانی طرح: 1000.2000.3000.40