با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان *برنامه نویس جهان هستی*
همان طور که اطلاع دارید ایرانی طرح از سال 1391در زمینه های طراحی سایت ،فروش انواع هاست و سرور ، سئو و بهینه سازی وب سایت فعالبت دارد و در سال 1393 دامنه خودرا به دامنه فعالی تغییر داده و در این پنج سال پا به پای شما در این عرصه فعالیت کرده است.
این پنج سالی که در کنار شما بودیم برای ما لذت بخش بود و ما نیز کم و کاستی هایی داشتیم
همانطور که می دانید ایرانی طرح در قبل به کار طراحی وب سایت مشغول بود و همچنین سئو که یکی از بخش های اصلی ایرانی طرح بود.
اما بدلیل مشغله زیاد طراحی وب سایت که تمامی دوستان مشغول سفارشات مشتریان بودند از پشتیبانی کمی عقب می ماندیم که خوشبختانه با استخدام 4 نفر دیگر به بخش پشتیبانی فنی این مشکل هم اکنون رفع گردیده است. پشتیبانی واقعی را از این به بعد با ایرانی طرح بصورت کاملا واقعی و عالی تجربه خواهید کرد.
اما واقعا می بایست خودمان را نیز درک کنیم. آیا 12 نفر می تواند به چند ده کار همزمان دست پیدا کند؟خب قاعدتا جواب خیر است چون ما نیز انسان هستیم و سرعت نور را نداریم که در هر ثانیه هزار عدد کار کنیم.
در واقع این ها مقدمه بود و حرفاصلی ما در زیر گفته خواهد شد.
ایرانی طرح بصورت کامل و در حال حاضر کارایی خود را تنها به عنوان هاستینگ تغییر داده است و زین پس تنها به این شغل مشغول خواهیم بود.
از این به بعد 80 درصد تمرکز ایرانی طرح به بخش پشتیبانی هاستینگ خواهد بود اما در این میان ما نیز نمیتوانیم بیکار بمانیم . پس درنتیجه پروژه های طراحی وب سایت و سئو نیز قبول خواهیم کرد تا هزینه های شرکت  از این راه به وجود بیاید.
نتیجه گیری که می توانیم داشته باشیم این است.
* ما به تجارت شما رونق بخشیده ایم و پشتیبان شما خواهیم ماند تا هر زمان که زنده باشیم.*
رضایت شما برای ما کافی است و این اعتماد شما مشتریان عزیز است که ما را سرپا نگه داشته است.
امیدواریم روز خوب و خوشی را در کنار بهترین  دوستان و خانواده خود سپری کنید.
دوستداران شما : تیم فنی و پشتیبانی ایرانی طرح


Sunday, February 19, 2017« بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution